Пошук по сайту

Новини
 • 10.07.2018

  Про роботу з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2»

  Завершилась робота з реалізації польсько-українського проекту «Нова українська школа – 2» у рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, спрямованої на підтримку освітніх реформ.

  Далі
 • 09.07.2018

  Про українсько-канадський проект «Літній інститут-2018»

  В рамках заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки та з метою запровадження інтерактивних форм роботи в освітній процес закладів загальної середньої освіти у м.Львові реалізується українсько-канадський проект «Літній інститут 2018».

  З 2 до 5 липня  2018 року пройшов перший етап цього проекту на базі закладу загальної середньої освіти №83 м. Львова (вул. Пулюя, 16).

  Далі
 • 27.06.2018

  Відбувся семінар для методистів, які відповідають за супровід викладання англійської мови

  26 червня в приміщенні КЗ ЛОР "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" методист кабінету євроінтеграційних аспектів освіти Христина Левицька організувала та провела обласний семінар для методистів, з впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкoвої загальної освіти».

  Далі
 • 26.06.2018

  Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів

  26 червня методист кабінету координаційно-методичної діяльності С.Б.Пітко разом з Миськів Л.А., методистом ЦТДЮГ, організували та провели обласний семінар для педагогів закладів позашкільної освіти на тему "Роль краєзнавства у громадянському вихованні педагогів".

  Далі
 • 26.06.2018

  Про організацію навчально-методичної роботи в ЗПО

  23 червня, С.Б.Пітко, методист кабінету координаційно-методичної діяльності, в приміщенні КЗ ЛОР "Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти" провела семінар на тему "Організація навчально-методичної роботи в ЗПО".

  Далі
 • 20.06.2018

  Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи

  12 червня 2018 року відбувся навчально-практичний семінар для директорів, практичних психологів, соціальних педагогів закладів загальної середньої та дошкільної освіти Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської об’єднаних територіальних громад на тему: «Інклюзивна освіта. Психолого-соціально-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в контексті Нової української школи».

  Далі
 • 17.06.2018

  "Ми творимо НУШ" із вчителями спецшкіл-інтернатів

  З 11 червня 2018р. по 20 червня 2018р. на базі школи-інтеранту для дітей з серцево-судинними захворюваннями проходять курси за програмою навчання для вчителів початкової школи «Ми творимо НУШ» із вчителями спецшкіл-інтернатів Львівської області, одним із методів курсів є казкотерапія як дієвий засіб розвитку психічних властивостей молодших школярів.

   

  Далі
  31.03.2018

  Упродовж останніх 5 днів місто Львів стало місцем фінальних випробувань для найкращих знавців французької та німецької мови навчальних закладів України. Учні, які брали участь у конкурсних уроках, були налаштовані на активну співпрацю та показали високий рівень оволодіння іноземними мовами.

  З вітальним словом до учасників-фіналістів конкурсу, членів журі, представників обласної державної адміністрації, міської ради та гостей звернулась директор департаменту освіти, науки та молоді Львівської облдержадміністрації Мандзій Любомира Степанівна, яка відзначила високий професійний рівень з боку організаторів, членів журі та побажала успіспізу, наснаги та натхнення учням.

  Шопулко Марія Никифорівна, завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення змісту вивчення іноземних мов відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі Інституту модернізації змісту освіти, заступник голови оргкомітету олімпіади подякувала юним олімпійцям за творче натхнення, наполегливість.

  До учасників олімпіади звернулись також голова журі з німецької мови Паславська Алла Йосипівна, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу ЛНУ імені Івана Франка, доктор філологічних наук, професор та голова журі з французької мови Гладка Валентина Анатоліївна, доцент кафедри романської філології та перекладу, кандидат філологічних наук, заступник завідувача кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

  За допомогу в проведенні особлива вдячність Львівському професійному коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (Г.Балущак), Санаторній школі №1 м. Львова (О.Іваськів), видавцю і меценату Юрію Николишину, Львівському державному коледжу харчової і переробної промисловості, уДепартаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА.