Пошук по сайту

Новини
    07.02.2019

    2 лютого 2019 р. було проведено фінальний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у м. Львові на базі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62. Після реєстрації учасників конкурсу в актовій залі школи нагороджено переможців обласного етапу дипломами та книжковими подарунками та відзначено їхніх наставників, які долучилися до підготовки дітей у конкурсі.

    Із вітальними словами до переможців та присутніх у залі батьків, педагогів та гостей звернулася п. Людмила Черкаська, завідувач відділу науково-методичного забезпечення роботи з обдарованою молоддю Інституту модернізації змісту освіти, яка озвучила звернення міністра освіти п. Лілії Гриневич.

    Із побажаннями віри в успіх, у власні сили та творчий талант звернулася до дітей директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації п. Любомира Мандзій. Також привітання і найтепліші слова вдячності обдарованим дітям, які розкривають у власних творчих роботах нові грані розуміння життя і творчості Кобзаря, лунали з уст п. Наталії Пастушенко, заступника директора з наукової роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

    Опісля позитивно налаштовані учасники, з шевченківським словом у серці, у спокійній атмосфері висловлювали на папері свої думи, мрії, бачення…