Пошук по сайту

Новини
  10.05.2019

  7 травня 2019 року відбувся обласний семінар заступників директорів опорних шкіл Львівщини «Впровадження наскрізних змістових ліній у освітній процес» в  ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка».

  Учасники семінару познайомилися із інноваційними ідеями переможця конкурсу «Вчитель-новатор» та півфіналістки Global Teacher Prize Ukraine, вчителя хімії Окулової Оксани.

  Зацікавлено і творчо працювали учасники семінару із вчителями-тренерами опорної школи, виконуючи завдання за наскрізними лініями.

  Майстерно проведено мотиваційну методичну вправу  «Ранкова зустріч» вчителями-тренерами Кульчицькою О.Р. та Кухар І.І. за наскрізною лінією «Громадянська відповідальність».

  Вчителі-тренери Тиховська Д.І. та Нечай М.І. цікаво провели фрагмент тренінгу «Сталий розвиток – наш вибір» за наскрізною змістовою лінією «Екологічна безпека і сталий розвиток».

  Позитивними емоціями наповнили учасників семінару практичні вправи «МЛЯМЗ», «Лялька», «Декларація самоцінності» з метою формування позитивної самооцінки та самоконцепції за наскрізною змістовою лінією  «Здоров’язберігаюча», які провели вчителі-тренери Волошин Н.М. та Ганзюк Л.І.

  Елементами досвіду реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» поділилися вчителі-тренери Завідія Н.Я. та Підляська З.Б.

  Учасники семінару мали можливість черговий раз пересвідчитися як, використовуючи сучасні технології й методики, можна змінювати фрагменти спілкування з учнями.

  Такий успіх гарантований тим школам, які сформують дружню і відповідальну команду. В цьому напрямку працює творче керівництво Івано-Франківської школи: директор Ліскевич-Карпа М.Р. та її заступники (Михайлевич О.З., Сташко В.В). Спільними зусиллями педагогічний колектив школи долає усі бар’єри, разом будують школу майбутнього. Вони впевнені, що вчитель – найкращий агент змін і щоб не залишатися на місці, бо це крок назад, рухаються вперед.

  Учасники семінару вдячні Фірчук О.М., завідувачу райметодкабінетом відділу освіти Яворівської РДА, за активну і творчу участь у семінарі та всьому педагогічному колективу за гарний настрій, нові інноваційні ідеї, креатив та цікаву творчу роботу.