Пошук по сайту

Новини
 • 19.09.2019

  «Успішне навчання дитини-дошкільника через гру в ЛЕГО»

  У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання педагога, психолога допомагати дитині ознайомитися із навколишнім світом, формувати життєві компетенції, розвивати творчі здібності кожної дитини.

  Далі
 • 18.09.2019

  «Методичне забезпечення пріоритетних напрямків діяльності психологічної служби системи освіти Львівської області на 2019-2020 н. р.»

  У системі освіти України відповідно до статті 76 Закону «Про освіту» діє психологічна служба, що забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти, соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

  Далі
 • 16.09.2019

  “Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”

  11 вересня 2019 року в приміщенні КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (вул.Огієнка, 18-а; Французький альянс) методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Пітко провела засідання авторської творчої майстерні для методистів закладів позашкільної освіти на тему “Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”.

  Далі
 • 13.09.2019

  Інформація «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

  Комунальний заклад «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» повідомляє, що на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 р. № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

  Далі
 • 12.09.2019

  “Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля”

  5 вересня 2019 року в приміщенні КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (вул.Огієнка, 18-а; Французький альянс) методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Пітко провела засідання авторської творчої майстерні для керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему “Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля”.

  Далі
 • 23.08.2019

  Cемінар «Основні напрями роботи із української мови і літератури, зарубіжної літератури у 2019-2020 н.р.»

  21 серпня 2019 р. відбувся семінар методистів рай(міськ)методкабінетів, які відповідають за науково-методичний супровід предметів українська мова та література, зарубіжна  література  «Основні напрями роботи із української мови і літератури, зарубіжної літератури у 2019-2020 н.р.».

  Далі
 • 22.08.2019

  Старт нового навчального 2019-2020 року для вчителів історії

  20 серпня 2019 року в ЛОІППО відбувся обласний семінар методистів районних/міських методичних кабінетів (голів методичних об’єднань районів, міст, ОТГ), які відповідають за науково-методичний супровід предметів суспільствознавчого циклу «Викладання історії у 2019-2020  н.р.: Що? Де? Коли? Як? Чому?»

  Далі
  30.05.2019

  29 травня в ЛОІППО відбувся ІІ етап обговорення проекту Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Участь в обговоренні взяли провідні працівники інституту, методисти районних і міських методичних кабінетів (інформаційно-методичних центрів),  а також директори та заступники директорів, які представляли ОТГ Львівської області. Модератором був заступник директора інституту, доцент І.З. Танчин.

  Перед учасниками круглого столу стояло складне завдання: на основі отриманих за результатами обговорення у закладах загальної освіти та узагальнених на підсумкових круглих столах в районах і містах області зауважень і пропозицій до проекту виробити підсумковий документ, що відображатиме узгоджену позицію педагогічних та науково-педагогічних працівників Львівщини.

  Для результативнішої роботи учасники круглого столу об’єднались у чотири групи,  кожна з яких працювала над частиною  отриманих до тексту проекту пропозицій. Перша група розглядала і узагальнювала надіслані в інститут загальні зауваження до проекту Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників; решта груп – конкретні зауваження до окремих розділів цього проекту. Після тривалого обговорення спікери груп представили його результати.

  Учасники круглого столу вирішили, що винесений на громадське обговорення нормативний документ містить низку суперечностей та неузгодженостей процедурного характеру, що ставить під загрозу його виконання.  Вони висловилися за необхідність розділити цей документ на два: один має описувати порядок підвищення кваліфікації педагогів, інший– науково-педагогічних працівників. Було також схвалено пропозиції: а) уніфікувати обсяг годин підвищення кваліфікації для педагогічних працівників коледжів, шкіл, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних закладів освіти; б) передбачити можливість перерахунку розподілених педрадою коштів на підвищення кваліфікації на рахунки педагогам. На думку учасників круглого столу внесення у документ названих змін:

  - унеможливить корупційні схеми у системі підвищення кваліфікації;

  - дебюрократизує роботу директора (чи/та заступників);

  - підвищить відповідальність вчителя за свій професійний розвиток;

  - гарантує реальний вибір учителем місця, форм і видів свого навчання.

  Названі, а також інші пропозиції, відібрані у ході жвавої дискусії за кожним з пунктів проекту, увійдуть у підсумковий документ круглого столу. Ухвалу буде оприлюднено на сайті інституту та скеровано у Міністерство освіти і науки України.