Пошук по сайту

Новини
 • 19.09.2019

  «Успішне навчання дитини-дошкільника через гру в ЛЕГО»

  У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання педагога, психолога допомагати дитині ознайомитися із навколишнім світом, формувати життєві компетенції, розвивати творчі здібності кожної дитини.

  Далі
 • 18.09.2019

  «Методичне забезпечення пріоритетних напрямків діяльності психологічної служби системи освіти Львівської області на 2019-2020 н. р.»

  У системі освіти України відповідно до статті 76 Закону «Про освіту» діє психологічна служба, що забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти, соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

  Далі
 • 16.09.2019

  “Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”

  11 вересня 2019 року в приміщенні КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (вул.Огієнка, 18-а; Французький альянс) методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Пітко провела засідання авторської творчої майстерні для методистів закладів позашкільної освіти на тему “Дорожня карта методиста закладів позашкільної освіти”.

  Далі
 • 13.09.2019

  Інформація «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

  Комунальний заклад «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» повідомляє, що на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 р. № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»

  Далі
 • 12.09.2019

  “Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля”

  5 вересня 2019 року в приміщенні КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” (вул.Огієнка, 18-а; Французький альянс) методистка кабінету координаційно-методичної діяльності Світлана Пітко провела засідання авторської творчої майстерні для керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему “Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля”.

  Далі
 • 23.08.2019

  Cемінар «Основні напрями роботи із української мови і літератури, зарубіжної літератури у 2019-2020 н.р.»

  21 серпня 2019 р. відбувся семінар методистів рай(міськ)методкабінетів, які відповідають за науково-методичний супровід предметів українська мова та література, зарубіжна  література  «Основні напрями роботи із української мови і літератури, зарубіжної літератури у 2019-2020 н.р.».

  Далі
 • 22.08.2019

  Старт нового навчального 2019-2020 року для вчителів історії

  20 серпня 2019 року в ЛОІППО відбувся обласний семінар методистів районних/міських методичних кабінетів (голів методичних об’єднань районів, міст, ОТГ), які відповідають за науково-методичний супровід предметів суспільствознавчого циклу «Викладання історії у 2019-2020  н.р.: Що? Де? Коли? Як? Чому?»

  Далі
  10.06.2019

  7-9 червня відбувся П'ятий Львівський фестиваль гуманної педагогіки «З Україною в серці». Сотні освітян з усієї України протягом трьох днів осмислювали поняття патріотизму на засадах духовного гуманізму кожної людини. Чотири панельних дискусії, екскурсії по музеях і святих місцях Львівщини, відвідування театрів, філармонії й органного залу, пленарні доповіді науковців і практиків культурно-освітньої сфери й 14  майстер-класів від освітян з різних куточків нашої країни – вся програма заходу була спрямована на те, щоб зарядитися настроєм оптимізму стосовно майбутнього нашої держави, набратися сил і натхнення для власної ратної праці над її розбудовою. Ратної, бо це праця передусім над власним духовно-моральним самовдосконаленням, це боротьба з нижчими проявами власної натури. Ніякі методики, жодні прийоми й засоби не спрацюють, якщо сам учитель не буде носієм тих високих якостей, які він намагається розвинути в учнів, ніякий учитель не справиться із цим надзавданням, якщо все суспільство не стане на шлях духовно-морального оздоровлення. Ці три дні, коли тісно в одному колі спільно, не соромлячись сліз,  проживали емоції чи то від виступу вчительки Лідії Ільків, яка залишила вчителювання й пішла на Майдан, а далі   добровольцем в медичний батальйон, чи то від члена правління ГО «Бахмут український» Світлани Кравченко, яка поділилась спогадами, як воно було там – коли місто стало перехідним від нас до рашистів, а потім – знову до нас, як воно було – організувати й здійснити допомогу нашим хлопцям, які в ті перші страшні чорні дні й години не мали   матеріального забезпечення від держави,  ввійшли в історію життя учасників фестивалю. Пані Світлана   створила колекцію українського строю  Донецького краю, яку   продемонстрували учасники війни й члени їх родин. Старовинний одяг, виготовлений із конопель та кропиви, їй надсилали й передавали навіть із окупованих територій. Скільки ж там нашого люду чекає на визволення!..   Вікторія Бак, вчителька з Бахмуту щиро поділилась власними переживаннями: як воно там бути патріотом, жити на межі світів – українського й ворожого і залишатись Людиною й Українкою…

  Кожному доповідачу й ведучим майстер-класів можна присвятити окремий допис – прекрасні люди, варті найгарніших слів!..

  СПІВучасть у проживанні високих почуттів гуртує й пояснює нам значно більше, ніж політичні гасла й заклики. Скільки разів велика актова зала Першого корпусу Львівської політехніки  в єдиному пориві підіймалась для бурхливих оплесків, виявляючи свою шану від почутого і побаченого. Ці сльози нам потрібні, як очищення від інформаційного бруду ЗМІ, як сердечного розуміння нашої спільності, як відкриття душі до любові і добра.  

  Ми – єдині, ми справимось,  у нас ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!