Пошук по сайту

Новини
 • 20.02.2020

  На кафедрі гуманітарної освіти відзначили Міжнародний день рідної мови

  20 лютого 2020 року кафедра гуманітарної освіти провела флешмоб для вчителів української мови та літератури, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

  Далі
 • 17.02.2020

  Конкурс авторських програм працівників психологічної служби

  Завершення ІІ етапу конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Далі
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
 • 03.02.2020

  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  1-2 лютого 2020 р. у стінах історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка тривав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. З вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, голова оргкомітету Степан Петрович Качараба. Голова журі, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн ЛНУ ім. І.Франка, Сипко Богдана Володимирівна побажала учасникам хороших результатів та зазначила, що 13 років тому також була учасницею ІІІ етапу олімпіади.

  Далі
  15.11.2019

  13 листопада в приміщенні Личаківського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Львова відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів та завідувачів методичних відділів закладів позашкільної освіти на тему "Учнівське самоврядування в освітньому середовищі закладів загальної середньої освіти та позашкілля як засіб формування соціальної активності учнівської молоді".

  Методист кабінету координаційно-методичної діяльності Сітлана Пітко закцентувала на важливості організації учнівського колективу, взаємодії вчительського і учнівського колективів, наголосила на потребі у формуванні лідерів нової формації, на активній участі у громадському житті та можливості стати частиною педагогічного процесу у співдії з адміністрацією навчального закладу, колективом вчителів та батьків учнів. Через що важливою місією педагогів є виховати у дітей активну життєву позицію, з якостями відповідальності, принциповості, вмінням приймати рішення та виявляти ініціативу, оскільки учні повинні навчатися самостійно творити – діяти – самовиховуватися та самовдосконалюватися. На виході ми отримуємо самодостатню, організовану та громадськоактивну особистість, яка вміє поєднувати навчальну діяльність з трудовою. 

  У семінарі-практикумі взяли участь представники з різних закладів позашкільної освіти області. Виступи учасників різнилися за своїм змістом та формою подачі. Доповідачі розкрили основні функції роботи учнівського самоврядування, продемонстрували неординарні методи та підходи в організації учнівської діяльності, розповіли про види та форми учнівського парламенту та ознайомили учасників із напрямками діяльності рад учнівського колективу, з існуючими комітетами та їхньою важливість в освітньому середовищі.

  У роботі пленарного засідання були долучені: Ірина Бенцак, керівник гуртка “Учнівське самоврядування Личаківського БДЮТ”; Юлія Загорбенська координатор Пустомитівського районного учнівського парламенту;  Павло Качмарик, президент учнівського парламенту та Вергілія Вітрова, член парламенту; Наталія Дашковська, директор Будинку дитячої та юнацької творчості м.Червонограда; Віра Худа, вчитель початкової школи Бібрської ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Уляни Кравченко та Андрій Кусий, президент парламенту, учень 11 класу; Світлана Кушнір, методист Дрогобицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості та інші.

  Метою семінару було активне заохочення педагогів-позашкільників до організації учнівського колективу та до побудови партнерських взаємозв’язків закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти району/міста/ОТГ області та обмінятися досвідом для вдосконалення своєї професійної майстерності та розвитку перспектив на майбутнє. 

  Родзинкою семінару-практикуму був майстер-клас Надії Радомської, керівника Зразкового ансамблю “Барвінок” Личаківського Будинку дитячої та юнацької творчості м.Львова,  “Арт-терапія засобами хореографії”, де колеги-позашкільники отримали позитивну нотку та практичний досвід у фізичній активності в танці.