Пошук по сайту

Новини
 • 30.06.2020

  Про підтримку освітніх реформ в Україні

  24 червня 2020 року відбулася Національна онлайн-конференція Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». У роботі конференції взяли участь партнери Програми та представники 60 шкіл-учасниць четвертої хвилі (2019-2020). На конференції були представлені досягнення Програми упродовж останнього року, методичні розробки і матеріали для вчителів та директорів, а також онлайн-інструменти для розвитку громадянських компетентностей.

  Далі
 • 25.06.2020

  Технології змішаного навчання фізики та астрономії

  Сучасний світ ставить  перед педагогами нові вимоги. Вже не достатньо просто володіти комп’ютерними технологіями і традиційними методами навчання, треба рухатись далі, вивчати нові методики. Доцент кафедри природничо-математичної освіти  Олена  Цогла запропонувала слухачам тему курсової підготовки  «Технології змішаного навчання на уроках фізики та астрономії в Новій українській школі». Змішане навчання – це та реальність, з якою, вочевидь, зіткнеться кожен педагог у наступному навчальному році. 

  Далі
 • 18.06.2020

  Публічні консультації: “Реформа НУШ: новий стандарт для базової освіти”

  Сьогодні представники освітянської громади Львівщини взяли участь у публічній консультації: “Реформа НУШ: новий стандарт для базової освіти”, організованій Міністерством освіти і науки України спільно з Національним Демократичним Інститутом та Інститутом “Республіка”. Це була остання консультація  із шести.

  Далі
 • 10.06.2020

  Нові форми підвищення кваліфікації

  У зв’язку із карантинними обмеженнями, які почали діяти в Україні з 13 березня 2020 року, ми були змушені перервати очне навчання та запровадити з червня навчання з використанням дистанційних технологій.

  Далі
 • 04.06.2020

  Онлайн-круглий стіл

  4 червня 2020 року відбувся онлайн-круглий стіл «Питання завершення у початкових класах незвичного 2019/2020 навчального року».

  Участь у круглому столі взяли 57-61 методистів/спеціалістів початкової освіти рай(міськ)методичних кабінетів та освітянських служб ОТГ області.

  Далі
 • 02.06.2020

  Оновлення онлайн-платформи для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови початкових класів

  Для підготовки до 2020-2021 навчального року та до нового етапу реформи “Нової української школи” вчителі англійської мови можуть скористатися оновленою платформою для підвищення кваліфікації http://www.nus-english.com.ua

  Платформа є результатом успішної співпраці МОН України, Британської Ради, Cambridge University Press, Cambridge Assessment English за підтримки компанії Лінгвіст, та є онлайн частиною програми Міністерства освіти і науки України з підготовки вчителів англійської мови для успішного старту реформи НУШ у початковій школі.

   

  Далі
 • 29.05.2020

  Завершуєтся 2019/2020 навчальний рік!

  Добігає завершення напружений і особливий 2019/2020 навчальний рік.

  Цей рік увійде в історію освіти України саме через свою незвичайність і напруженість, адже з 16 березня 2020 року в Україні запровадили режим карантину через пандемію коронавірусу. З цього дня освітяни мусили шукати шляхи, як організувати навчання дітей у нових умовах.

  Далі
  18.05.2020

  З 4 до 15 травня у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося навчання для науково-педагогічних працівників установи на дистанційному курсі «Використання мобільних освітніх додатків та онлайн-ресурсів в освітньому процесі». Це стало можливим завдяки створенню сайту дистанційної освіти ЛОІППО, який збудовано на платформі Moodle. Перший курс, який провів заступник директора з науково-педагогічної роботи Сергій Пазюк, дозволив викладачам інституту глибше ознайомитися з можливостями освітніх онлайн-ресурсів та мобільних додатків, зрозуміти особливості роботи в середовищі Moodle і розпочати підготовку власних курсів для дистанційного навчання. Зараз доопрацьовується нормативна документація та проводяться організаційні заходи, щоб дистанційне навчання педагогічних працівників.