Пошук по сайту

Новини
 • 16.10.2020

  Участь у онлайновому круглому столі

  Участь у онлайновому круглому столі на тему: "Результати дослідження щодо підвищення кваліфікації вчителів в умовах коронавірусної пандемії»

  Регіональний центр підвищення кваліфікації Кіровоградської області у вересні 2020 року провів серед  педагогів України дослідження щодо  підвищення кваліфікації  вчителів  в умовах коронавірусної пандемії.

  Далі
 • 12.10.2020

  Відбулася відеоконференція керівників гуртків ЗПО

  8 жовтня 2020 року в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гутків закладів позашкільної освіти з художньо-естетичного напряму.

  Далі
 • 12.10.2020

  ЯК КОРИСТУВАТИСЯ ПСИХОДІАГНОСТИЧНИМИ МЕТОДИКАМИ

  6-7 жовтня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувся ІІ рівень навчання, як користуватися психодіагностичними методиками WISC-4, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD.

  Далі
 • 02.10.2020

  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

  Сердечно вітаємо освітянську громаду Львівщини з Днем Учителя! Бажаємо усім міцного здоров'я, натхнення до праці у непростих умовах карантину, гідної винагороди за свою роботу, радості від життя, талановитих і вдячних учнів.

  Далі
 • 01.10.2020

  ДИРЕКТОРОМ ЛОІППО ПРИЗНАЧЕНО ПАВЛА ХОБЗЕЯ

  1 жовтня відбулися збори трудового колективу КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”. На зборах був присутній керівник департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олег Паска, який представив працівникам інституту нового директора установи Павла Хобзея.

  Далі
 • 01.10.2020

  Позашкільна освіта Львівщини в умовах децентралізації

  29 вересня 2020 року в системі ZOOM відбулася відеоконференція для директорів закладів позашкільної освіти Львівської області.

  Учасниками відеоконференції були 63 директори ЗПО Львівщини та окремі працівники закладів, які перебували в системі ZOOM.

  Далі
 • 28.09.2020

  Навчання педагогічних працівників області

  Увага!

  Далі
  02.06.2020

  Для підготовки до 2020-2021 навчального року та до нового етапу реформи “Нової української школи” вчителі англійської мови можуть скористатися оновленою платформою для підвищення кваліфікації www.nus-english.com.ua.

  Платформа є результатом успішної співпраці МОН України, Британської Ради, Cambridge University Press, Cambridge Assessment English за підтримки компанії Лінгвіст, та є онлайн частиною програми Міністерства освіти і науки України з підготовки вчителів англійської мови для успішного старту реформи НУШ у початковій школі.

  Платформа містить навчальний курс з методики та велику добірку ресурсів для вдосконалення професійної майстерності вчителів.

  Платформу було створено 2018 року і з того часу нею скористалися понад 20 000 вчителів англійської мови, що навчають школярів у початковій школі. Оновлення платформи має допомогти вчителям, які у новому навчальному 2020/21 році почнуть навчати англійської мови у 3-4 класах. Усіма можливостями платформи також можуть скористатися вчителі, для яких першим етапом буде проходження онлайн-курсу з методики.

  Окрім доступних раніше ресурсів, на платформі з’явився новий розділ “Документи”, який містить:

  • навчальні програми з іноземних мов для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з посиланнями на ресурси, які можуть бути використані під час навчання;
  • шкалу життєвих компетентностей «Cambridge Framework for Life Competencies» з описом умінь учнів початкових класів у межах компетентностей, детальним описом очікуваних результатів навчання на кінець 4-го класу, а також практичні поради вчителям та готові завдання для розвитку відповідної компетентності на уроках англійської мови;
  • „дорожню карту” (mapping), яка зівставляє кожен онлайн ресурс від Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English відповідно до тем програми НУШ та розвитку мовленнєвих умінь учнів.

  Після ознайомлення з матеріалами та тестування педагоги отримують сертифікат про проходження курсу, який зараховує п'ять годин навчання з підвищення кваліфікації до професійного портфоліо вчителя.