Пошук по сайту

Новини
 • 24.11.2020

  ПОМЕР ОЛЕГ ГІРНИЙ

   

  Як вибух страшного вулкана прийшла до нас сумна звістка. 

  Сьогодні, 24 листопада, на 61 році життя відійшов у вічність наш колега, доцент кафедри природничо-математичної освіти, кандидат технічних наук Олег Ігорович Гірний.

  Невблаганна хвороба зупинила серце авторитетного науковця, мудрого організатора, патріота, життєлюба, доброї і вирозумілої людини.

  Далі
 • 20.11.2020

  Сучасні методики вивчення польської мови

  18 листопада в системі  ZOOM відбувся спільний семінар Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  з Дрогобицькою філією Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та громадською організацією «Спілка вчителів полоністів України» для учителів польської мови з проблеми «Сучасні методики вивчення польської мови». У семінарі взяло участь 47 учителів польської мови.              

  Далі
 • 19.11.2020

  Етнонаціональні стереотипи очима українців по обидва береги Дніпра: витоки та шляхи подолання

  13 листопада 2020 р. відбулася Всеукраїнська учнівська онлайн конференція «Етнонаціональні стереотипи очима українців по обидва береги Дніпра: витоки та шляхи подолання» у рамках всеукраїнського експерименту з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес.

  Далі
 • 16.11.2020

  ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

  12 листопада 2020 р. на базі ДВНЗ «Прикарпатський  національний університет імені Василя Стефаника» разом з МОН України та Івано-Франківським інститутом післядипломної педагогічної освіти  було організовано й проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Тенденції і проблеми розвитку сучасної хімічної освіти». Конференція проведена в онлайн форматі  за участю  науково-педагогічних та педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів та практикуючих педагогів.

   

  Далі
 • 13.11.2020

  Всеукраїнський конкурс “Джерело творчості” у 2020-2021 н.р.

  12 листопада 2020 року в системі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для методистів закладів позашкільної освіти  «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

  Далі
 • 12.11.2020

  БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ПО-НОВОМУ

  10 та 11 листопада 2020 року класні керівники 5-11 класів закладів загальної середньої освіти взяли участь в онлайн-тренінгу на тему “Батьківські збори по-новому». Програма тренінгу розрахована на 8 год., заняття відбувалися по 4 год. кожного дня.

  Далі
 • 11.11.2020

  Авторська творча майстерня учителів зарубіжної літератури

  9 листопада відбулося засідання Авторської творчої майстерні учителів зарубіжної літератури з проблеми «Сторітелінгові технології на уроках зарубіжної літератури» (керівник Ковальова Л.Л., старший викладач кафедри гуманітарної освіти). Члени творчої майстерні активно обговорювали напрацювання, ділилися досвідом та давали один одному практичні поради.

  Далі
  25.09.2020

  Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

  Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби – збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

  Відповідно до звернення директора Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи В. Г. Панка до фахівців психологічної служби України,  слід передовсім:

  • суворо дотримуватися режиму карантину та методик профілактики захворювань;
  • берегти своє здоров’я і здоров’я своїх близьких;
  • пропагувати здоровий спосіб життя.
  • продовжувати спілкуватись з учасниками освітнього процесу (клієнтами) за допомогою соціальних мереж, використовувати інші дистанційні форми роботи.

  Роль працівників психологічної служби в сучасних умовах зростає. Про методичне забезпечення, форми і методи роботи в умовах пандемії йшлося на семінарі-нараді для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування, який відбувся 24. 09. 2020 року. Про актуальні проблеми, які виникають в умовах пандемії та шляхи їхнього вирішення говорив І. О. Корнієнко – завідувач кафедри  практичної психології, кандидат психологічних наук.

  Семінар-нараду провели  О. М. Приведа – завідувачка Навчально-методичного центру психологічної служби та методист НМЦ ПС Н. Б. Яремкович.