Визначено переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

15 лютого 2025 року на базі біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології для учнів 10-11 класів освітніх закладів Львівщини, який проходив в два тури (теоретичний і практичний). Під час теоретичного туру учасники олімпіади виконували тестові завдання. Практичний тур проводився у формі публічного захисту проєктів, виконаних учасниками змагань за індивідуальною тематикою, з використанням постера. На захисті проєкту учасники тезово викладали завдання проєкту, його актуальність, наукову
новизну, методи дослідження, практичне значення, висвітлили головні аспекти його реалізації в процесі роботи, використовуючи постер.

Учасників олімпіади, учителів, науковців привітали Ігор Хамар, голова оргкомітету, кандидат біологічних наук, доцент, декан біологічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка, Марія Лазорко, заступниця голови оргкомітету, старша викладачка кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Віталій Гончаренко, кандидат біологічних наук, доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи біологічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка, голова журі, Ольга Цвіленюк, доцентка кафедри екології біологічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

Учасники олімпіади мали змогу відвідати зоологічний музей біологічного факультету ЛНУ імені І. Франка. Учні та учителі отримали пам’ятні подарунки: закладки, буклети, плакати природоохоронного характеру від КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», блокноти та ручки від ТзОВ «Йозера Україна», папки з набором еколого-просвітницьких матеріалів від організації Ведмежий притулок «Домажир» (від австрійського благодійного фонду «FOUR PAWS»).

Марія Лазорко зазначила, що учні логічно та грамотно викладали матеріал, аргументували висновки, а журі оцінювало екологічні проєкти за такими критеріями: оригінальність, науковість, практичність і грунтовність розкриття теми.

Дякуємо учням і їхнім наставникам за роботу та цікаві дослідження. Шана і повага учителям – науковим керівникам, які підготували дітей, координували їхню роботу, учням – за чудові результати, журі – за злагоджену та сумлінну роботу, якісну перевірку робіт, меценатам – за підтримку юних екологів.

Опубліковано
В категорії Новини
Партнери