9 квітня 2025 року відбулася зустріч супервізорів мовно-літературної та математичної освітніх галузей, яку організували і провели сертифіковані тренерки-супервізорки Марія Барна, завідувачка кабінету впровадження НУШ, кандидатка педагогічних наук, доцентка, та Оксана Дільна, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри гуманітарної освіти.
В актовому залі інституту зібралися супервізори, які провели супервізійні сесії для вчителів української мови та літератури і вчителів математики Львівської області, для підбиття підсумків та обміну досвідом.
Педагогів привітав директор інституту Павло Хобзей і подякував усім за плідну працю в галузі впровадження НУШ у базовій середній освіті. Він наголосив на важливості супервізійної діяльності, яка не обмежується лише циклом супервізії, але виявляється в постійній співпраці з педагогами, які потребують фахової підтримки.
Педагоги-супервізори мали нагоду обговорити труднощі та проблеми, що виникали під час проведення супервізії, поділитися успіхами та напрацюваннями, які з’явилися в процесі роботи зі супервізантом. Робота в групах стосувалася найважливіших питань щодо впровадження НУШ, які здебільшого відповідали тим проблемним питанням, із якими супервізанти зверталися до педагогів-супервізорів: а) календарно-тематичне планування; б) модель сучасного уроку – зворотний дизайн; в) добір і розробка завдань для оцінювання навчальних досягнень учнів у розрізі загальних результатів навчання.
Завершилася зустріч самооцінюванням педагогів, більшість із яких вперше спробували себе у ролі супервізора, оцінюванням якості підтримки супервізійної діяльності з боку тренерок-супервізорок Марії Барни й Оксани Дільної та обговоренням подальших планів щодо супервізії у 2025 році.