9 травня 2024 року в Києві відбулася підсумкова конференція проєкту 23D006 «Українсько-корейське партнерство у сфері шкільної історичної освіти: курс за вибором учнів «Республіка Корея: історія дива на річці Хан»». До складу авторського колективу проєкту входили працівники Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Світлана Баханова, методистка кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР ЛОІППО, кандидатка історичних наук, та Ірина Костюк,викладачка кафедри суспільствознавчої освіти, під керівництвом Костянтина Баханова, професора кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР ЛОІППО, доктора педагогічних наук, професора.
В заході взяли участь представники Посольства Республіки Корея в Україні, Корейський освітній центр в Києві, Міністерство освіти і науки України, автори матеріалів до курсу за вибором «Республіка Корея: історія дива на річці Хан», експерти-консультанти і рецензенти матеріалів курсу, учителі-автори розробок уроків до курсу, автори шкільних підручників всесвітньої історії, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти і викладачі закладів вищої освіти.
Учасників конференції привітав Генеральний директор директорату шкільної освіти МОН України Ігор Хворостяний.
Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея Кім Хьонг Те підкреслив необхідність поглиблення корейсько-українських відносин в різних галузях суспільного життя обох країн, висловив підтримку українському народові у боротьбі з російською агресією і відзначив внесок авторського колективу матеріалів курсу у поширенні об’єктивної інформації про Республіку Корея.
Керівник проєкту Костянтин Баханов ознайомив присутніх з інноваційними підходами до створення матеріалів до курсу за вибором «Республіка Корея: історія дива на річці Хан» та змістом навчального посібника.
Раїса Євтушенко, головна спеціалістка відділу змісту освіти, мовної політики та виховної роботи директорату шкільної освіти, окреслила методичні особливості курсу за вибором «Республіка Корея: історія дива на річці Хан» в контексті концепції профільної школи.
Експерти-консультанти проєкту, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук Вадим Рубель і професор Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доктор політичних наук Кан Ден Сік поділилися враженнями про спільну продуктивну працю, дали високу оцінку роботі авторського колективу і поради щодо подальшого вдосконалення матеріалів.
Директор Корейського освітнього центру в Києві Джон Чон Юн привітав авторів матеріалів з успішним завершенням роботи і вручив їм подяки.