Запрошуємо до участі  у  всеукраїнському  конкурсі   «Учитель року – 2024»

Запрошуємо  до  участі  у  І турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», який відбудеться у листопаді-грудні 2023року. Конкурс проводиться у номінаціях «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова і література», «Фізика».

Звертаємо Вашу увагу, що участь педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти в конкурсі здійснюється на добровільних засадах незалежно від фаху.

Педагогічний стаж конкурсанта має бути не менше 3-х років на дату реєстрації на конкурс. Основним місцем роботи учасників має бути заклад загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Для участі в конкурсі педагогічним працівникам необхідно:

– зареєструватися в період з 25 вересня до 16 жовтня 2023 року на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2024»  https://mon.gov.ua/ua/konkursi-dlya-pedagogiv/konkurs-uchitel-roku/uchitel-roku-2024 (звертаємо Вашу  увагу, що при реєстрації необхідно правильно вказати назву школи (згідно ІСУО), власну електронну пошту (gmail.com), номер телефону);

 до 16 жовтня 2023 року подати організаційному комітетові І туру конкурсу   інформаційну  картку (див. Лист МОН України №1/12626-23 від 23.08.2023р. «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» (на сайті інституту)) на електронну адресу: kpv@loippo.lviv.ua

Повідомляємо, що при відсутності інформаційної картки, учасник НЕ буде допущений до участі в конкурсі.

Оргкомітет конкурсу

Опубліковано
В категорії Новини
Партнери