Семінари у Жовківській територіальній громаді

17 та 19 червня 2024 року у Жовківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 та Жовківському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 відбулися семінари-тренінги «Забезпечення освіти осіб з особливими освітніми потребами у воєнний та післявоєнний періоди» для педагогів в рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE (https://decide.in.ua/stayemo-sylnishymy-razom/ ) під девізом «Стаємо сильнішими разом».

Тренінги були орієнтовані на педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами у час війни, скільки значна кількість внутрішньопереміщених осіб із дітьми з ООП перебувають саме у Львівській області.

Галина Вархолик, завідувачка кабінету «Обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидатка педагогічних наук, Галина Кузь та Світлана Магарська, методистки ОРЦ ПІО, розглянули питання про зміни у нормативно-законодавчих актах щодо надання корекційно-розвиткових послуг дітям з ООП, особливу увагу було приділили проявам психотравми у дітей та практикам першої психологічної допомоги особам, постраждалим через воєнні дії.

Тема викликала значний інтерес через свою актуальність і гостроту, слухачі ділилися своїми історіями і міркуваннями.

Опубліковано
В категорії Новини
Партнери