Пошук по сайту

Новини
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
 • 03.02.2020

  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії

  1-2 лютого 2020 р. у стінах історичного факультету Львівського національного університету ім.І.Франка тривав ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. З вітальним словом до присутніх звернувся доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, голова оргкомітету Степан Петрович Качараба. Голова журі, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн ЛНУ ім. І.Франка, Сипко Богдана Володимирівна побажала учасникам хороших результатів та зазначила, що 13 років тому також була учасницею ІІІ етапу олімпіади.

  Далі
 • 03.02.2020

  Запроси фізику до себе …

  29.01.2020 р. відбувся очний тур обласного конкурсу «Запроси фізику до себе …» у межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» для учнів  9-х класів закладів загальної середньої освіти.

  Далі
 • 01.02.2020

  Олімпіада з польської мови і літератури

  01 лютого відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2019/2020 навчальному році» на базі середньої загальноосвітньої школи №10 ім. св. Марії Магдалени м. Львова відбулася олімпіада з польської мови і літератури.

  Далі
  26.06.2019

          Новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві – це перший ключовий компонент «Нової Української школи».

          Одним із шляхів оновлення  змісту дошкільної освіти області  - це упровадження Інноваційних проектів та програм, яким є «ЛЕГО-конструювання». На сьогодні 30 закладів дошкільної освіти області запроваджують дану програму, яка отримує  схвальні відгуки батьків вихованців та педагогів. 

           Питання інтеграції проекту  в освітній процес  закладів дошкільної освіти області розглядалися на  «круглому столі»,  який  відбувся 26.06.19.р.  в ЛОІППО.

          На засіданні «круглого столу» виступили: Н.М.Пастушенко, заступник  директора ЛОІППО з наукової роботи та інноваційної діяльності, О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру практичної психології, Зеленко Л.В., методист НМЦ.

      Запроваджуючи інноваційний проект «ЛЕГО-конструювання», педагогічні колективи закладів дошкільної освіти, які презентували свій досвід роботи, використовують ефективні методичні засоби для виконання основної мети  сучасної української освіти - здійснювати всебічний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації життєвих компетентностей.

     Учасники програми брали участь у Всеукраїнському архітектурному конкурсі «Професії майбутнього», і педагогічний колектив НВК №5 м.Городка визначено переможцем. Вихователь-методист цього закладу Квасниця Галина Іванівна презентувала відіофільм, який отримав диплом  на конкурсі у м.Києві.

      Досвідом роботи ділилися педагоги ЗДО м.Перемишляни, м.Бібрка, с.Зимна Вода, с.Нижанковичі НВК с.Ямпіль. Цікаві представлені колективні роботи  вихователів та дітей із ЛЕГО-конструктора.

       Рекомендовано: продовжити впроваджувати програму «ЛЕГО-конструювання»  в освітній процес ЗДО області. У новому навчальному році  провести заходи щодо співпраці дошкільної та початкової ланок освіти із питань  використання ЛЕГО-конструктора у роботі вихователів ЗДО та вчителів початкових класів, практичним психологам здійснювати психологічний супровід впровадження програми.