Пошук по сайту

Новини
 • 28.09.2020

  Навчання педагогічних працівників області

  Увага!

  Далі
 • 25.09.2020

  З Днем позашкілля

  Шановні позашкільники!

  Усіх Вас Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за Ваш вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

  Далі
 • 25.09.2020

  Семінар-нарада для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування «Робота працівників психологічної служби в умовах пандемії»

  Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

  Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби-збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

  Далі
 • 25.09.2020

  Завершення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2020 році

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020  № 376 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 року №1008, був організований та проведений з травня   до вересня 2020 року І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. (далі – конкурс) за: гуманітарним, дослідницько-експериментальним, науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти.

  Далі
 • 23.09.2020

  Всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”

  25 вересня 2020 р. відбудеться всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”.

  Далі
 • 23.09.2020

  Психодіагностичні методики

  З 14 по 18 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувся 1 рівень навчання користуванню психодіагностичними методиками WISC-4, Leiter-3, Conners-3, PEP-3, CASD.

  Далі
 • 22.09.2020

  Меморандуму про співпрацю та партнерство

  Педагогічні працівники кабінету моніторингу (Барна М., Занік Г., Костюк І,, Парій Н.) 16-17 вересня працювали над обговоренням проєкту Меморандуму про співпрацю та партнерство стосовно реалізації окремих заходів, пов"язаних з організацією та проведенням у регіонах України освітніх оцінювань різних рівнів. Результат обговорення - пропозиції, узагальнені Іриною Костюк.

   

  Далі
  26.06.2019

          Новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві – це перший ключовий компонент «Нової Української школи».

          Одним із шляхів оновлення  змісту дошкільної освіти області  - це упровадження Інноваційних проектів та програм, яким є «ЛЕГО-конструювання». На сьогодні 30 закладів дошкільної освіти області запроваджують дану програму, яка отримує  схвальні відгуки батьків вихованців та педагогів. 

           Питання інтеграції проекту  в освітній процес  закладів дошкільної освіти області розглядалися на  «круглому столі»,  який  відбувся 26.06.19.р.  в ЛОІППО.

          На засіданні «круглого столу» виступили: Н.М.Пастушенко, заступник  директора ЛОІППО з наукової роботи та інноваційної діяльності, О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру практичної психології, Зеленко Л.В., методист НМЦ.

      Запроваджуючи інноваційний проект «ЛЕГО-конструювання», педагогічні колективи закладів дошкільної освіти, які презентували свій досвід роботи, використовують ефективні методичні засоби для виконання основної мети  сучасної української освіти - здійснювати всебічний розвиток дитини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації життєвих компетентностей.

     Учасники програми брали участь у Всеукраїнському архітектурному конкурсі «Професії майбутнього», і педагогічний колектив НВК №5 м.Городка визначено переможцем. Вихователь-методист цього закладу Квасниця Галина Іванівна презентувала відіофільм, який отримав диплом  на конкурсі у м.Києві.

      Досвідом роботи ділилися педагоги ЗДО м.Перемишляни, м.Бібрка, с.Зимна Вода, с.Нижанковичі НВК с.Ямпіль. Цікаві представлені колективні роботи  вихователів та дітей із ЛЕГО-конструктора.

       Рекомендовано: продовжити впроваджувати програму «ЛЕГО-конструювання»  в освітній процес ЗДО області. У новому навчальному році  провести заходи щодо співпраці дошкільної та початкової ланок освіти із питань  використання ЛЕГО-конструктора у роботі вихователів ЗДО та вчителів початкових класів, практичним психологам здійснювати психологічний супровід впровадження програми.