Пошук по сайту

Новини
 • 24.02.2020

  Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості"

  18 лютого у приміщенні Французького Альянсу відбувся обласний Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка -2020". 

  Далі
 • 20.02.2020

  На кафедрі гуманітарної освіти відзначили Міжнародний день рідної мови

  20 лютого 2020 року кафедра гуманітарної освіти провела флешмоб для вчителів української мови та літератури, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

  Далі
 • 17.02.2020

  Конкурс авторських програм працівників психологічної служби

  Завершення ІІ етапу конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Далі
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
  14.11.2019

  Провели практичні заняття вчителів фізики та астрономії (куратор Цогла Олена Орестівна, доцент кафедри природничо-математичної освіти, кандидат економічних наук) в Народному музею метрології та вимірювальної техніки при Державному підприємстві "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" м.Львів вул.Князя Романа, 38

  Кожного дня ми зустрічаємось з потребою знати точний час, температуру на вулиці, яку маси чи об’єм продуктів купуємо в магазині чи на ринку, з якою швидкістю їдемо, або ж яку дистанцію подолали.  Це все є можливим завдяки метрологічним приладам, які допомагають нам отримати об’єктивну інформацію про ті чи інші речі. У Львові є місце, в якому зібрані усі пристрої, а деяким навіть більше ста років.

  Народний музей метрології та вимірювальної техніки при Львівському регіональному державному центрі стандартизації, метрології та сертифікації створений з ініціативи колективу Центру в 1984 році, з нагоди 200-річчя державної метрологічної служби в Галичині.

  За період існування музей відвідало більше 20 тисяч осіб, понад 30 іноземних делегацій. Відвідини музею є цінною допомогою при вивченні курсу стандартизації і метрології, передбаченого планами багатьох вищих та середніх навчальних закладів, про що свідчать численні записи у книзі відгуків.

  У музеї проводяться:
  • групові та індивідуальні екскурсії;
  • тематичні заняття з історії метрології для студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та учнів шкіл.
  Години роботи: Понеділок — п'ятниця 09.00-16.00

  за попереднім записом, тел.  050 105 80 87  

  Сидорко Ігор Іванович

        

   

  https://museum-portal.com/ua/museum/muzej-metrologii-ta-vimiryuvalnoi-tehniki