Пошук по сайту

Новини
 • 28.09.2020

  Навчання педагогічних працівників області

  Увага!

  Далі
 • 25.09.2020

  З Днем позашкілля

  Шановні позашкільники!

  Усіх Вас Вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за Ваш вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

  Далі
 • 25.09.2020

  Семінар-нарада для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти обласного підпорядкування «Робота працівників психологічної служби в умовах пандемії»

  Сьогодні Україна живе в умовах карантину. За сприятливої епідемічної ситуації заклади освіти працюватимуть у звичному режимі, створивши максимально безпечні умови для педагогів та учнів. 

  Фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на реалізацію головної мети і завдань психологічної служби-збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; забезпечення психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу.

  Далі
 • 25.09.2020

  Завершення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2020 році

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04.03.2020  № 376 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2014 року №1008, був організований та проведений з травня   до вересня 2020 року І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти. (далі – конкурс) за: гуманітарним, дослідницько-експериментальним, науково-технічним, художньо-естетичним, еколого-натуралістичним та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти.

  Далі
 • 23.09.2020

  Всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”

  25 вересня 2020 р. відбудеться всеукраїнський вебінар “Grammar and vocabulary with Smart Junior for Ukraine”.

  Далі
 • 23.09.2020

  Психодіагностичні методики

  З 14 по 18 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбувся 1 рівень навчання користуванню психодіагностичними методиками WISC-4, Leiter-3, Conners-3, PEP-3, CASD.

  Далі
 • 22.09.2020

  Меморандуму про співпрацю та партнерство

  Педагогічні працівники кабінету моніторингу (Барна М., Занік Г., Костюк І,, Парій Н.) 16-17 вересня працювали над обговоренням проєкту Меморандуму про співпрацю та партнерство стосовно реалізації окремих заходів, пов"язаних з організацією та проведенням у регіонах України освітніх оцінювань різних рівнів. Результат обговорення - пропозиції, узагальнені Іриною Костюк.

   

  Далі
  28.11.2019

  27 листопада у Львівській обласній бібліотеці для дітей у рамках проекту "Культура добросусідства" відбувся черговий семінар-тренінг для класних керівників 5-9 класів області об'єднаних територіальних громад (ОТГ) "Батьківські збори по-новому" на тему "Формула ефективного спілкування ". Тренер, методист КЗ ЛОР ЛОІППО Світлана Пітко, яка розповіла про інтерактивні методи та форми роботи з батьками, ознайомила учасників із новими технологіями та прийомами, які можна використати під час проведення батьківських зборів.

  Метою семінару-тренінгів була допомога педагогам вибудувати систему роботи з об’єднання та взаємодії батьків і навчальних закладів, навчальних закладів і громади, розвитку громадянської участі та відповідальності.

  Програма тренінгу “Батьківські збори по-новому”  передбачає:
  різноманітні інтерактивні вправи для згуртування батьківського колективу й більш активного залучення до шкільного життя, формування навичок проведення інтерактивних занять і дискусій з батьками.

  Під час зустрічі учасники отримали збірник Культура добросусідства. Я. Ми. Країна: Методичні матеріали та практичний досвід”. У збірнику подано методичні рекомендації з використання активних, інтерактивних, групових форм роботи під час батьківських зборів та педагогічних нарад.

  Учасникам були створені умови для практичного застосування запропонованих вправ, а також вони мали можливість поділитися власним педагогічним досвідом у групі. Отримані знання та досвід присутні поклали у свій професійний кейс педагогічної майстерності.