Пошук по сайту

Новини
 • 24.02.2020

  Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості"

  18 лютого у приміщенні Французького Альянсу відбувся обласний Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка -2020". 

  Далі
 • 20.02.2020

  На кафедрі гуманітарної освіти відзначили Міжнародний день рідної мови

  20 лютого 2020 року кафедра гуманітарної освіти провела флешмоб для вчителів української мови та літератури, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

  Далі
 • 17.02.2020

  Конкурс авторських програм працівників психологічної служби

  Завершення ІІ етапу конкурсу авторських програм працівників психологічної служби «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».  Далі
 • 13.02.2020

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії

  АНОНС

  04.03.2020 р. для вчителів фізики та астрономії відбудуться Платформи ідей 3 "П"-2. Вчителі будуть учасниками майстер-класів з використанням інноваційних технологій навчання фізики та астрономії, панельної дискусії за участі викладача фізичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, співавтора лінійки підручників з фізики, директора школи та вчителів фізики.

  Далі
 • 12.02.2020

  Педагогічна різдвяна конференція

  7 – 9   лютого  2020 року   відбулася  Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна   конференція   «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм». Співорганізаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації,  КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр освіти м.Львова, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу,   Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки,  Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбувся Фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

   8 лютого 2020 року відбувся Х ювілейний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У різних куточках України лунали пророчі слова Кобзаря, здавалося, його дух витав вільною піснею у свідомості конкурсантів, які розкривали власний письменницький талант через Шевченкове слово, пов´язували  його заповіти з долею українців, визначаючи свої життєві орієнтири.

  Далі
 • 10.02.2020

  Відбулися Платформи ідей 3 «П»-2

  05.02.2020 р. для вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти відбулися Платформи ідей 3 «П»-2. 

  Далі
  28.11.2019

  Заклад дошкільної  освіти має забезпечувати створення безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу. У дитини своє особливе вміння бачити, думати і відчувати. Завдання  психолога допомагати дитині  соціалізуватися  в навколишньому світі.

  28 листопада 2019р. відбувся  навчально-практичний семінар для практичних психологів ЗДО «Забезпечення  безпечного психологічного середовища у закладі дошкільної освіти. Маски булінгу».

  На семінарі виступила  О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО з питанням  щодо форм роботи з батьками та профілактики дитячого булінгу. Психологи, вихователі  закладів дошкільної освіти об’єднують  свої зусилля, з метою розвитку дитячої особистості. Л.В.Зеленко, методист  НМЦПС, рекомендувала проводити   психологічні тренінги,  консультації для  просвіти педагогів з питання дитячого булінгу.  Спільно організована  діяльність дітей, батьків, педагогів, психологів забезпечить дітям комфортне психологічне перебування у закладі дошкільної освіти.

  Психологи,  учасники семінару, взяли участь у тренінгу «Маски булінгу», ділилися досвідом роботи щодо випадків булінгу у дитячому середовищі та розповідали про шляхи та методи роз’вязання конфліктів з батьками.  Позитивними враженнями учасники семінари окреслили очікувані результати навчально-практичного семінару.