Пошук по сайту

Новини
 • 17.09.2020

  Відбулися робочі зустрічі у межах програми «Демократична школа»

  У період з 08 вересня до 15 вересня 2020 р. Ірина Синя, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, спільно з колегами - тренерами провела тематичні робочі зустрічі з педагогами, учнями, батьками, представниками органів місцевого самоврядування с. Руда Жидачівського району та с. Воля Висоцька Жовківського району. Ці школи цьогоріч є учасниками п’ятої хвилі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», що реалізовує Європейський центр імені Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України, БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

  Далі
 • 07.09.2020

  Медіаосвіта для педагогів-природничників

  Реалізація Концепції «Нова українська школа» потребує ретельної методологічної й методичної підготовки вчителів, ресурсного забезпечення. Формуванню критичного мислення школярів і навичок медіаграмотності була присвячена 20 Літня школа медіаосвіти і медіаграмотності Академії української преси, яка відбулася у Києві  24-26 серпня 2020 року у межах проєкту USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews.

  Далі
 • 04.09.2020

  Дистанційне навчання

  Графік дистанційного навчання  педагогічних працівників у вересні 2020 року

   

   

  Далі
 • 01.09.2020

  Робота закладів позашкільної освіти Львівщини в нових умовах

  У серпні 2020 року відбулася відеоконференція директорів закладів позашкільної освіти області, співорганізаторами якої були: ДОН ЛОДА (Л. Ковалишин), ЛОІППО (С. Пітко), Львівське відділення МАПО  (О. Кузик). Учасниками відеоконференції були п'ятдесят троє директорів ЗПО Львівщини та окремі працівники закладів, які перебували в системі ZOOM.

  Далі
 • 01.09.2020

  Реформа дошкільної освіти в Україні: пріоритетом має бути щасливе дитинство

  Завданням реформи дошкільної освіти є, зокрема, створити наступність між дошкільною та шкільною освітою, а також залучити передовий міжнародний досвід щодо підходів до освіти дітей раннього віку та забезпечення якості дошкільної освіти. 27 серпня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Базового компонента дошкільної освіти, який має стати місточком до Державного стандарту початкової школи. Воно було присвячене обговоренню цінностей, які мають бути в основі розроблення документів.

  Далі
 • 21.08.2020

  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

  У травні 2020 року Британська Рада організувала спеціальний міжнародний тренінг «Віддалене навчання», участь в якому взяли вчителі з України, Білорусі та Молдови. Для поширення ідей тренінгу Міністерство освіти і науки України та Британська Рада в Україні ініціювали проведення такого курсу для методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, щоб вони розповсюджували метод серед вчителів англійської мови у кожному регіоні.

  Далі
 • 13.08.2020

  Готуємося до 2020-2021 навчального року

  27.12.2019

  Сьогодні в процесі реформування системи освіти, проблема насильства в шкільному середовищі дуже часто стає перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Допомога дорослих дуже потрібна дітям та молоді в будь-якому віці, особливо якщо дії кривдника можуть завдати серйозної шкоди фізичному і психічному здоров’ю.

  Як організувати систему роботи з протидії насильства в закладі освіти? Як діагностувати наявність насильства в освітньому середовищі? Який алгоритм дій у разі його виявлення? До кого звертатися по допомогу? Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти? Відповіді на ці питання  були розглянуті на семінарі-практикумі для методистів РМК/ММК з психологічної служби, голів методичних об’єднань «Профілактика та корекція наслідків насильства над учнями: робота фахівців психологічної служби з батьками» який провів Навчально-методичний центр психологічної служби 26 грудня 2019 року.      

  На семінарах виступила  О.М.Приведа, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби ЛОІППО з питанням  щодо форм роботи з батьками для профілактики насильства. Методисти РМК/ММК з психологічної служби, голови методичних об’єднань ділилися досвідом роботи щодо профілактики та корекції наслідків насильства над учнями.