Пошук по сайту

Новини
 • 26.02.2021

  Поетичні читання до Міжнародного дня рідної мови

  25 лютого 2021 року кафедра гуманітарної освіти провела поетичні читання з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови. У вступному слові доцент кафедри Оксана Дільна зосередила увагу на визначеннях поняття «рідна мова», що зустрічаються у наукових дослідженнях, охарактеризувала три основні концепції «рідної мови» і зачитала поезію «Рідна мова» Антона Могильницького, якого Івана Франко вважав одним з «перших будителів руського духа в Галичині».

  Далі
 • 25.02.2021

  Відбулася зустріч керівників гуртків науково-технічного напряму

  24 лютого в системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків науково-технічного напряму. Відповідальною за організацію та проведення наради була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.

  Далі
 • 23.02.2021

  Відбувся підсумковий етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

  19 лютого в системі ZOOM відбулося засідання журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2021 р.». Відповідальною за проведення конкурсу була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись. 

  Далі
 • 23.02.2021

  Друга Міжнародна педагогічна стрітенська онлайн-конференція «Освітнє Дитинство в 20-х роках ХХІ ст.: виклики та можливості»

  20 – 21 лютого 2021 року відбулася Друга Міжнародна педагогічна стрітенська онлайн конференція «Освітнє Дитинство в 20-х роках ХХІ ст.: виклики та можливості». Провідною ідеєю конференції були слова славетного українського педагога Василя Сухомлинського: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».

  Далі
 • 22.02.2021

  Онлайн-семінар «Навчально-методичні комплекти для викладання історії у 7-х та 8-х класах»

  18 лютого відбувся онлайн-семінар  «Навчально-методичні комплекти для викладання історії у 7-х та 8-х класах». Його учасниками стали вчителі історії Львівщини, методисти, науковці, адміністратори закладів освіти. У двох зустрічах (о 16 год та о 18 год), що тривали кожна по три стандартні zoom-конференції, спілкувалися понад 140 осіб.

  Далі
 • 19.02.2021

  Обласна науково-практична конференція «Леся Українка: сила таланту і духу»

  18 лютого 2021 року кафедра гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» спільно зі Львівським обласним будинком учителя провели обласну науково-практичну конференцію «Леся Українка: сила таланту і духу». Таким чином освітяни Львівщини долучилися до відзначення 150-річчя від дня народження письменниці.

  Далі
 • 16.02.2021

  Про співпрацю ЛОІППО та Інституту філософії і соціології педагогічного університету в Кракові

  У межах Договору про співпрацю між містами Львовом та Краковом, який, зокрема, передбачає розвиток співробітництва між освітніми установами, Інститут філософії та соціології Педагогічного університету в Кракові та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у 2020 році провели соціологічне дослідження.

  Далі
  11.11.2020

  9 листопада відбулося засідання Авторської творчої майстерні учителів зарубіжної літератури з проблеми «Сторітелінгові технології на уроках зарубіжної літератури» (керівник Ковальова Л.Л., старший викладач кафедри гуманітарної освіти). Члени творчої майстерні активно обговорювали напрацювання, ділилися досвідом та давали один одному практичні поради.

  Вчилися застосовувати нові онлайн-інструменти: створювали google – карти.