Пошук по сайту

Новини
 • 25.11.2021

  Викладання зарубіжної літератури в новій українській школі

  24 листопада  викладачі кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО в форматі онлайн провели  обласний семінар для вчителів зарубіжної літератури на тему: «Пріоритети викладання зарубіжної літератури в новій українській школі». Організували та провели семінар Анна-Марія Богосвятська, доцентка, кандидатка філологічних наук, завідувачка кафедри  та старша викладачка кафедри  Людмила  Ковальова.

  Далі
 • 24.11.2021

  Формування життєвих компетентностей у вихованців гуртків сільськогосподарського напряму

  24 листопада 2021 року в системі ZOOM методисти КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” спільно з працівниками КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провели засідання обласного методичного об’єднання еколого-натуралістичного напряму, в якому взяли участь керівники гуртків сільськогосподарського напряму закладів освіти області.

  Далі
 • 17.11.2021

  Використання демократичного підходу в гуртковій роботі – шлях до розвитку творчої особистості

  17 листопада 2021 року в системі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для методистів, культорганізаторів закладів позашкільної освіти на якому обговорили два питання: 1. Використання демократичного підходу в гуртковій роботі – шлях до розвитку творчої особистості 2. Соціальне партнерство закладів освіти та сім’ї в сучасному освітньому просторі.

  Далі
 • 17.11.2021

  Популяризуємо відкриття українських біологів

  Минулого тижня у системі ZOOM продовжив роботу обласний семінар учителів біології «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення». Організаторкою та модераторкою заходу була Марія Лазорко, викладачка  кафедри природничо-математичної освіти ЛОІППО. Тема цього онлайн-семінару: “Прокаріотичні організми: археї та бактерії. Особливості їхньої організації та функціонування”.

  Далі
 • 12.11.2021

  Відбулася XІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття”

  Тісна багаторічна співпраця пов’язує працівників кафедри природничо-математичної освіти з біолого-природничим факультетом Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, на базі якого 10-11 листопада 2021 року відбулася XІV Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція “Еколого-валеологічна культура – вибір XXI століття”.

  Далі
 • 09.11.2021

  З Днем української писемності та мови!

  ... Моє покликання — напівгірке-

  напівсолодке — бути біля мови

  найнепокірнішої. Це таке

  щось, як приречення, як ніч, як лови

  на чарівного звіра. Чи таки

  все тчеться з точністю до навпаки? —

  де звір мене заманює у хащі,

  навальніші щоразу, і мене

  в цім кублищі буття давно вже не

  цікавить — ми спасенні чи пропащі?

  Далі
 • 08.11.2021

  Поєднання традиційних та інноваційних технологій у навчанні фізики та астрономії

  5 листопада 2012 р. відбулося чергове засідання авторської творчої майстерні вчителів фізики та астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі» під керівництвом кандидатки економічних наук, доцентки кафедри природничо-математичної освіти Цогли О. О.

  Далі
  30.09.2021

  29 вересня у системі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об’єднання для керівників гуртків науково-технічного напряму “Особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в умовах адаптивного карантину”. Учасниками методоб’єднання були 61 педагогічний працівник закладів позашкільної освіти Львівщини.

  Відповідальною за організацію та проведення наради була методистка кабінету координаційно-методичної діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Світлана Тупись.

  На засіданні виступили: Світлана Тупись, Галина Чура, заступниця директора з НВР КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Андрій Cтадник, заступник директора з науково-методичної роботи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та інші.

  Обговорили питання організації роботи гуртків та інших творчих об’єднань в умовах адаптивного карантину, поєднання змішаного та дистанційного режимів навчання, про дотримання протиепідемічних заходів та вимог з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти тощо.

  Також були розглянуті та обговорені методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти на 2021/2022 навчальні роки, а також питання змісту та оформлення навчальних програм з позашкільної освіти: алгоритм схвалення та затвердження на рівні органів місцевої влади.