Пошук по сайту

Новини
 • 29.06.2022

  Семінари для вчителів біології

  У червні 2022 р. відбувся цикл семінарів у рамках обласного постійно діючого семінару «Наукова освіта як основа формування інноваційної компетентності та наукового мислення», у якому взяли участь вчителі біології та науковці.

  Далі
 • 28.06.2022

  Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!

  Вельмишановні колеги!

  Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята – Дня Конституції України!

   

  Далі
 • 24.06.2022

  Книжкова новинка для вчителів фізики

  У червні 2022 року вийшов друком збірник результатів діяльності творчої майстерні вчителів фізики й астрономії «Інноваційне та традиційне у педагогічних технологіях навчання фізики й астрономії в сучасній українській школі». Детальніше про книжкову новинку в інтерв’ю з доценткою кафедри природничо-математичної освіти, кандидаткою економічних наук Оленою Цоглою.

  Далі
 • 24.06.2022

  Ціннісні орієнтири у навчанні біології

  23 червня 2022 року на платформі ZOOM проведено чергове засідання обласної творчої майстерні вчителів біології, організоване доктором педагогічних наук, професоркою кафедри природничо-математичної освіти Ніною Новиковою. 

  Далі
 • 23.06.2022

  Робоча зустріч щодо організації освітнього середовища у закладах дошкільної освіти

  22 червня 2022 року на базі ПШ «Малюк» відбулася робоча зустріч учасників проєкту «Організація освітнього середовища в закладах дошкільної освіти за критеріями якості методики ECERS-3» з підрозділом дошкілля, участь у якій взяла старша викладачка кафедри педагогіки Ольга Банах.

  Далі
 • 23.06.2022

  Просвітницький захід з історії Львова

  У червні 2022 року бібліотекар КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Неоніла Цепко провела захід для внутрішньо переселених дітей та дорослих у Народному домі с. Лисиничі Львівської міської об'єднаної територіальної громади.

  Далі
 • 22.06.2022

  Телеміст між педагогами Львівщини і Дніпропетровщини

  У КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Галина Сохань, в. о. завідувача кафедри суспільствознавчої освіти, кандидатка філологічних наук, організувала проєкт, в рамках якого  21 червня 2022 року відбувся телеміст між вчителями Львівщини і Дніпропетровщини.

  Далі
  10.05.2022

  Війна, вимушені переселенці, повітряна тривога, ракетні обстріли, вдови і діти-сироти – усі ці слова, на превеликий жаль, стали майже звичними для сьогодення нашого суспільства. Але за ними стоять понівечені долі людей, горе і сльози дітей, батьків, дружин…

  Надання психологічної допомоги постраждалим є надважливим завданням у роботі психологів-професіоналів. Ніхто ще три місяці тому не міг передбачити такої драматичності нашого життя і необхідності широкого застосування специфічних методів психологічної терапії і психологічної реабілітації. За ініціативи кафедри практичної психології КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» започаткована низка семінарів для фахівців психологічної служби під назвою «Психологія травми». Мета проекту – збільшення обізнаності щодо допомоги різним категоріям постраждалих, оволодіння практичними прийомами і методами для роботи з горем, втратами, психотравмами як у дорослих, так і у дітей, відновлення після травматичного стресу та покращення ефективності повсякденного функціонування.

  Відбулися семінари, присвячені визначенню базових понять (криза, стрес, травма), поведінковим реакціям на стрес, механізмам утворення  травми, етапам та особливостям посттравматичних станів, переживанню втрати як психотравмуючої ситуації. Наступні семінари будуть присвячені психологічній допомозі постраждалим на різних етапах переживання психотравми, методам і прийомам надання екстреної та пролонгованої психологічної допомоги.