Актуальні питання змісту і методики викладання предметів морального спрямування в закладах загальної середньої освіти

18 вересня 2023 року у Жовкві відбувся семінар для вчителів, які викладають предмети морального спрямування загалом і «Основи християнської етики» зокрема. Учасниками семінару були вчителі Жовківської, Рава-Руської, Добросинсько-Магерівської і Куликівської громад.

Галина Сохань, завідувачка кафедри суспільствознавчої освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», обговорила з вчителями актуальні питання змісту і методики викладання предметів морального спрямування. Зокрема педагоги обговорили правові норми викладання «Основ християнської етики» як курсу за вибором, наголосили на добровільності у виборі курсу учасниками освітнього процесу, звернули увагу на академічну свободу педагога у виборі навчальних програм. Окремо дискутували про інтерактивні форми роботи з учнями, цікаві уроки, а також майстер-класи. Учасниця заходу Юля Моток провела майстер-клас: педагоги інтерактивно працювали над створенням наочності до уроків.

Семінар пройшов у доброзичливій атмосфері. Учасники висловили сподівання на нові зустрічі, поділилися планами й очікуваннями. Сподіваємося, що будуть нові зустрічі. Також вдячні за сприяння в організації заходу Галині Вненкевич, фахівцю відділу освіти Жовківської міської ради, та Ігорю Скибі, директору Жовківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3, за модерування заходу – Віхоть Мирославі, вчительці Жовківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2, Яцків Лесі, вчительці Рава-Руського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2.

Опубліковано
В категорії Новини
Партнери